פעילות נוער (13-18) | מתנ"ס שער הנגב

סמל המרכז הקהילתי

טל:
matnas@sng.org.il
פקס:

פעילות נוער (13-18)

פעילות נוער (13-18)

אירועים

מאירים את הנגב 16.12
  פסטיבל מאירים את הנגב 3 מועדון לחבר קיבוץ ארז: 20:00 פרופ' דורון צברי - הרצאה מרתקת על אומנות 22:00 גלעד ...
16 דצמ'
20:00 - 23:00
מועדון לחבר - קיבוץ ארז
מאירים את הנגב 17.12
  פסטיבל מאירים את הנגב 3 גרין פאב קיבוץ ניר: 20:00 מיגונית ושמה תשוקה - הקרנת הסרט ומפגש עם היוצרות ...
17 דצמ'
20:00 - 23:30
גרין פאב - קיבוץ ניר
מאירים את הנגב 18.12
  פסטיבל מאירים את הנגב 3 קיבוץ דורות: 20:30 אנסמבל אדמה של ליאת דרור וניר בן גל - מופע מחול מרגש ...
18 דצמ'
20:30 - 23:30
קיבוץ דורות
מאירים את הנגב 19.12
  פסטיבל מאירים את הנגב 3 קיבוץ דורות: 20:00 דר' עידו נבו - הרצאה מרתקת על כדורגל ופוליטיקה (מועדון ...
19 דצמ'
20:00 - 23:30
קיבוץ דורות

חוגים

רמה 3 - 9 שיעורים
רמה 3 כיתות ח' - ט' 9 שיעורים: 7 שיעורי חובה + פלמנקו + היפ הופ
      רמה 5 - 11 שיעורים
      רמה 5 כיתות י' - יב' 11 שיעורים: 10 חובה + פלמנקו. קומפוזיציה ותולדות המחול ללא תשלום.
          רמה 6 - כיתות יב'
          רמה 6 כיתה יב' בלבד 2 שיעורי חובה: 1 וריאציות אישיות/קומפוזיציות אישיות עם נועה זמיר, 1 רפרטואר עם נועה ענבר.
          • שני 17:40 - 19:05
          • ראשון 19:20 - 20:20
          • גיל: 15 - 16
          • גיל: 15 - 16
          היפ הופ - כיתות ד'-ו'
          היפ הופ כיתות ד' - ו' בימי חמישי עם המורה יוני אסור.
          • חמישי 13:40 - 14:40
          • גיל: 15 - 16
          פלמנקו - כיתות ו'-ט'
          פלמנקו כיתות ו' - ט' בימי שני עם המורה ליהי וונטיק.
          • שני 17:40 - 19:00
          • גיל: 17 - 18
          שלב 2 - כיתות ב'-ג'
          שלב 2 כיתות ב'-ג' 3 שיעורי חובה : 2 קלאסי, 1 צבע ומכחול.
              רמה 1 - 4 שיעורים
              רמה 1 כיתות ו'- ז' 4 שיעורי חובה: 3 קלאסי, 1 מודרני.
                  רמה 1 - 6 שיעורים
                  רמה 1 כיתות ו' - ז' 6 שיעורים: 4 שיעורי חובה + פלמנקו + היפ הופ
                      רמה 3 - 7 שיעורים
                      רמה 3 כיתה ח' - ט' 7 שיעורים: 4 קלאסי, 1 מודרני עם נעה ענבר, 1 קומפוזיציה, 1 מודרני עם מורן.
                          רמה 3 - 8 שיעורים
                          רמה 3 כיתות ח' - ט' 8 שיעורים: 7 שיעורי חובה + פלמנקו / היפ הופ
                              היפ הופ - כיתות י'-יב'
                              היפ הופ - כיתות י'-יב' בימי חמישי עם המורה יוני אסור
                              • חמישי 16:10 - 17:30
                              • גיל: 0 - 0
                              היפ הופ - כיתות ז'-ט'
                              היפ הופ כיתות ז'-ט' בימי חמישי עם המורה יוני אסור
                              • חמישי 14:40 - 16:00
                              • גיל: 0 - 0
                              פלמנקו - כיתות י'-יב'
                              פלמנקו כיתות י' - יב' בימי שני עם המורה ליהי וונטיק
                              • שני 16:10 - 17:40
                              • גיל: 0 - 0
                              רובוטיקה בכיף ז'-ח'
                              רובוטיקה בכיף הילדים יתנסו בתכנות רובוטים קיימים, יפעילו חיישנים ובהתאם לרמת הקבוצה ימציאו ויפתחו ...
                              • רביעי 15:50 - 17:20
                              • גיל: 0 - 0
                              רמה 1 - 5 שיעורים
                              רמה 1 כיתות ו' - ז' 5 שיעורים 4 שיעורי חובה + פלמנקו/היפ הופ
                                  תכנות מוסיקה ז'-ט'
                                  תכנות מוסיקה מיועד לכיתות ז' - ט'. בחוג נלמד לבנות מוזיקה דרך כלים אלקטרונים, להפעיל אולפן ביתי ולהכיר את ...
                                  • רביעי 14:15 - 15:40
                                  • רביעי 15:45 - 17:15
                                  • גיל: 0 - 0
                                  • גיל: 0 - 0
                                  חוג מלאכה לנוער
                                  חוג מלאכה לנוער 12-17 החוג משלב צילום, ציור, פיסול ועוד. לאורך השנה המשתתפים יצרו פרויקטים אומנותיים ...
                                  • שלישי 14:00 - 16:00
                                  • גיל: 0 - 0
                                • החברה למתנסים
                                • מתנסנט